Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vrh D LeaWil

21.4.2018 jídlostávka dosahuje maxima. Co nám jeden den chutná (a panička na druhý den zařídí větší balení), tak druhý den padá do totální hnusoby a je to prý nepoživatelné.... trénuje nás matinka řádně. Vymýšlíme, kupujeme, vaříme, rozmazlujeme. Co bychom pro princeznu neudělali, že :-)   

 

16.4.2018 22. den první sono - gravidita pozitivní!!!! Jsou to ještě malinké měchýřky, takže se snado schovají do plynu v bříšku, ale některé už jsme viděli ;-) min. 4 tam jsou. UVidíme příští týden, kdy budou větší a budou se moci lépe spočítat. Teď už přestává legrace, začíná kupa starostí, které se snad završí i nějakými radostmi. Musíme ted najít mamince nějakou baštu, kterou bude ochotna žrát a kterou by pak mohli baštit i štěníci. Kaniko neprošlo, Calibra starter jen částečně, OptimaNova vůbec. Zatím si nejlépe vede Brit care puppy a Barking heads puppy days, tak uvidíme, když objednáme větší balení. Konzervičky od Falca nám zatím pomáhají udržet maminu "na životě". Nic jiného nechce. Tak asi na čas bude rýže a masíčko, a pak si snad zas dá trochu říct.

 

9.4.2018 Lestík je unavená, stále spí, začíná ráno stávkovat s jídlem (u ní ale nic neobvyklého, i když do tého doby baštila moc hezky, to divné bylo :-D). Od 12.4. už stávkuje i s večeřemi....

23.3.2018 progesteron 4,75ng/ml (14. den.), krytí 24. a 25.3.2018 Gregorem Prosmycký dvůr (Flíčkem)

21.3.2018 progesteron 2ng/ml (12. den)

10.3.2018 začíná Lestie potřetí hárat.... druhá šance na strakatá štěňata, když se loni nezadařilo.

Vybranými ženichy jsou Gregor Prosmycký dvůr, Alby Krásný dvorek a Balda z Akátového hájku

TOPlist