Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Jak si zamluvit štěně

Štěňátka letos 2018 měla Lestinka

všecha jsou zadaná, další plány až tak za dva roky

(Cíněnka je již v zaslouženém důchodu)

 

Dobrý den,

jelikož jste "zabloudili" do této sekce, tak nejspíš uvažujete o miminku z naší chovatelské stanice. To nás velmi těší:-)

Takže jak na to?

Jednoduše.

Napište (leawil@seznam.cz ) nebo volejte (603146687 - po 19 hod.).

Budeme rádi, když nám povíte něco málo o sobě a prostředí, kam naše strakaté dítě půjde (zda trvalý pobyt venku nebo bude součástí rodiny uvnitř), zda máte zájem o fenečku či pejska, případně jaké plány s psíkem do budoucna máte (kámoš, sport, výstavy, chov).

Určitě nezadáváme štěňata dle fotek na webu. Jak se miminka narodí, informujeme všechny vážné zájemce a v pořadí, ve kterém si štěně zamluvili. Zájemce zveme, aby si to "své" vybrali na živo. Přeci jen obrázek nijak nevypovídá o temperamentu a povaze štěňátka a každému vyhovuje něco trochu jiného. Určitě se budeme snažit poradit s výběrem co nejlépe. Ať už chcete parťáka na výlety a k rodině, nebo máte vyšší i ambice jako výstavy, uchovnění a kynologické sporty. Štěňátko je pevně rezervováno po zaplacení zálohy.

Sledovat a kontaktovat nás můžete i na Facebooku https://www.facebook.com/CHS.LeaWil

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nestyďte se a pište! Jsme z Jablonce nad Nisou, je možná i nezávazná návštěva. Vyskytujeme se i na různých strakatých procházkách, jejichž plány nalezenete http://www.spolekstrakacu.cz/akce/vychazky/

Opravdu nekoušeme;-)

Upozornění! Neprodukujeme štěňata bez PP. Tak se nás na ně, prosím, ani neptejte. Proč? Doporučujeme článek zde: http://www.spolekstrakacu.cz/chovatelstvi/chci-stene/proc-nekupovat-psa-bez-pp/

Wir sprechen auf Deutsch, so wenn Sie etwas wissen wollen, schreiben Sie uns  leawil@seznam.cz

We speak english. Write lukas.pleticha@atlas.cz

TOPlist